Forum o grach: gry, dyskusje, rozrywka

Gramy: w domu, w szkole, na ulicach:)
It is currently Fri Nov 24, 2017 1:43 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Author Message
 Post subject: Najlepsza konsola?
PostPosted: Sat Feb 16, 2013 10:40 am 
Bywalec

Jaka jest wg was najlepsza konsola do gier?
Co was zachwyca, co wam się podoba, czego można by jeszcze w opcjach konsoli dorzucić, żeby wypas i efektowność były większe?

Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re: Najlepsza konsola?
PostPosted: Thu Feb 21, 2013 12:46 am 

Uważam, że nie ma lepszej konsoli, niż Xbox 360! Posiadam już chyba czwartego lub piątego X-a. Oczywiście, zaczynałem od tego pierwszej generacji, który był fenomenalny na tamte czasy, gdy na rynku rządził PSX. Co mnie zachwyca w Xboxie? Wieeele konkretów, ale najważniejsze są parametry oraz to, co oferuje Xbox Live - mogę sobie spokojnie oglądać filmy na youtube, przeglądać bez ograniczeń internet przez Explorera, słuchać muzyki przez VEVO itp. Do tego sensor Kinect, po prostu rewelacja :) mogę grać i ćwiczyć jednocześnie, a co najlepsze, mogę sobie robić z kumplem wideo konferencje :) więc zastępuje mi on spokojnie kompa, od którego już dawno odwykłem. Design jest w moim guście, no i mogę dokupić sobie ciekawe obudowy do konsoli, czego nie mają inne takie produkty. Długo by pisać o Xboxie. Aha, jeszcze obsługa Microsoftu jest genialna pod względem współpracy z klientem.

Być testerem Xboxów - marzenie!!! :D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Feb 21, 2013 1:40 pm 
Bywalec

Myślę, że mogę się pod tymi słowami podpisać. Też miałam te konsole (no, może nie każdej generacji) i jakoś powodów do narzekań sobie nie przypominam. Także polecam również innym.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Feb 21, 2013 9:37 pm 
Stały bywalec

Ja gram na PS3 i bardzo sobie ją chwalę. Chociaż szczerze mówiąc nie mam zbyt dużego doświadczenia z konsolami, więc i za bardzo nie mam jej z czym porównać. W każdym razie do tej pory nie miałam powodów do narzekań.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 24, 2013 8:41 pm 

Ja kiedyś często grałem na PS u kumpla i jednak wolę Xboxa. Chociaż kto wie, może gdybym dużo więcej grał, to bym się przekonał, ale Xbox jest absolutnie w moim typie i nie zamierzam go na nic zamieniać.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 24, 2013 9:29 pm 
Stały bywalec

No właśnie, przyzwyczajenie w tym przypadku robi to swoje. Ja mam dokładnie tak samo. Gram na PS, jest dobrze, więc nie mam potrzeby eksperymentowania z czymś innym, tym bardziej, że wcale nie gram dużo.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jul 04, 2013 12:21 pm 
Nowy na forum

Moim zdaniem warto przemyśleć o jakie gry chodzi, np. będąc graczem Xbox 360 ( która moim zdaniem jest faworytem) nie pogra np. w God of War która moim zdaniem jest najlepszą grą,- która obecnie została wypuszczona na rynek.

Ale rzeczywiście sam soft w XBoxie jest niezastąpiony, i moim zdaniem z tego też powodu Xbox obecnie jest lepszy niż Playstation.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Sep 15, 2013 12:03 pm 
Nowy na forum

Bądź co bądź polecam PS3 - większość tytułów i tak spokojnie na niej pograsz, a do tego oferuje lepszy soft i parametry. Moim zdaniem PS3 jest znacznie lepszy niż XBOX a i do tego God of war :)

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

All times are UTC + 1 hour