Forum o grach: gry, dyskusje, rozrywka

Gramy: w domu, w szkole, na ulicach:)
It is currently Wed Mar 20, 2019 10:38 pm

All times are UTC + 1 hour
Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Author Message
 Post subject: Regulamin forum
PostPosted: Sat Jan 12, 2013 9:51 pm 
Offline
Site Admin

Joined: Sat Jan 12, 2013 9:42 pm
Posts: 1
Regulamin forum gramplay.pl

1.Forum forum gramplay.pl służy wymianie poglądów, doświadczeń i informacji o różnych kwestiach związanych z zakupami gier, grami, graczami oraz ich doświadczeniami w różnych grach dostępnych w sklepach. Przedmiotem wypowiedzi na forum powinny być tematy związane z tematyką gier.

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności forum gramplay.pl nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami i nie mogą stanowić stuprocentowo dobrej porady, z czego każdy użytkownik gramplay.pl musi sobie zdawać pełną sprawę.

3.Korzystanie z forum gramplay.pl jest i będzie całkowicie bezpłatne. Każdy zarejestrowany tu użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, opinie i spostrzeżenia zakupowe z zachowaniem zasad tego Regulaminu i poszanowania cudzych wypowiedzi.

4.Nazwa/login użytkownika forum nie może wskazywać na żadną firmę, która nie jest związana z branżą powiązaną z działalnością typu "gry, granie". Nazwa użytkownika nie może być również wulgarna, ani niezrozumiała do odczytania, nie może być również dziwnie brzmiącą zbitką znaków. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

5.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez forum gramplay.pl i będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum.

6.Absolutnie zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji wobec drugiego człowieka, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

7.Na forum gramplay.pl można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron związanych z tematami przydatnymi w kwestiach zakupowych:

*Nowi użytkownicy serwisu nie mogą umieszczać na forum gramplay.pl odnośników do innych stron www wcześniej, niż po napisaniu 15 postów w różnych dyskusjach

*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.


Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a linki z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 6 regulaminu będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminu będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.Forum gramplay.pl zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści, odnośników czy wypowiedzi innego rodzaju podejmuje administrator.


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group