Forum o grach: gry, dyskusje, rozrywka

Gramy: w domu, w szkole, na ulicach:)
It is currently Tue Dec 11, 2018 7:00 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Author Message
PostPosted: Sun Jan 27, 2013 2:50 pm 
Bywalec

Najlepsze gry zręcznościowe wg was - tylko takie, w jakie graliście sami, albo z rodziną i które naprawdę wam się podobały.
Jakie to były? (nazwa, zasady wybranej gry, coś, co was w niej przykuło itp itd).

Wybieramy najlepsze gry zręcznościowe!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Feb 19, 2013 4:08 pm 
Bywalec

Kiedyś w jakiejś gazecie był gratis w postaci gry "Rayman 2" coś tam Escape. Pamiętam, że siedziałam przy tej grze masę godzin, ale bawiłam się świetnie. To było chyba jakoś w gimnazjum - lata świetlne temu :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Feb 20, 2013 6:09 pm 
Nowy, ale zerka tu czasem

Ha! Pamiętam Raymana! Rzeczywiście - prosta gierka, a zabawy po pachy. My w gimnazjum graliśmy w coś takiego, że gościu jeździł na crossie i strasznie się rozciągał i tam się jeździło po różnych wertepach. Ni cholery nie pamiętam nazwy :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Feb 23, 2013 4:12 am 

Też pamiętam Raymana i jeszcze jakaś taka była stara... coś to się działo w klimacie pustynnym, ale nie mam pojęcia nawet o co w niej chodziło dokładnie, kto był bohaterem, a tytułu tym bardziej nie znam. I jeszcze jakaś taka była z helikopterem, którym trzeba było coś przewieźć... Jeju, jaka ja jestem stara - coś świta, ale nie mam pojęcia co, jak ani gdzie :(

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 25, 2013 5:54 pm 
Stały bywalec

Chyba właśnie stare zręcznościówki są najlepsze. Świetna grafika czy fabuła wcale nie są potrzebne, żeby się dobrze bawić. Ważne, żeby gra "wciągała", tak że nie można się od niej oderwać.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue May 21, 2013 11:13 pm 

To prawda, że kiedyś była masa fajnych gier.

Jasne, teraz są lepsze i ciągle poprawiana grafika bardzo na mnie działa, ale pamiętam, że dawniej było wiele gierek, których tytułów już nie pamiętam, a mimo tego, miło się je wspomina. W ogóle, fajnie być tym pokoleniem, które pamięta czasy, gdy gry komputerowe tak naprawdę dopiero się pojawiały :D
Współczesne dzieci są już przyzwyczajone do HD, a my jednak mogliśmy jakoś tak dojrzewać razem z tymi grami :) Przynajmniej ja mam takie wrażenie.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed May 22, 2013 1:02 pm 

Z tym Raymanem to miałam takie samo szaleństwo - uwielbiałam w to grać, a miałam wtedy może z 13 lat. I podzielam tę opinię, że najlepsze zręcznościowe gry rzeczywiście robiono dawno temu. A może to my już jesteśmy sentymentalni.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu May 30, 2013 6:07 pm 

Heh, wychodzi na to, że Rayman to gra-legenda.
Prawie wszyscy na forum w to grali. Ja też mam sporo fajnych wspomnień z tym związanych. teraz takich gier już się niestety nie produkuje.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Sep 15, 2013 11:52 am 
Nowy na forum

Rzeczywiście, mogę polecić grę Rayman szczególnie gorąco- ale do tego warto wspomnieć o innych np: serii sonic - też niezwykle dobra - ale mario kart. Polecam, uważam że to niezwykle dobre serie :)

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

All times are UTC + 1 hour