Forum o grach: gry, dyskusje, rozrywka

Gramy: w domu, w szkole, na ulicach:)
It is currently Fri Nov 24, 2017 2:02 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Author Message
PostPosted: Sun Feb 24, 2013 1:39 am 

Nie znam zbyt wielu gier typowo dla dziewczyn, ale swojego czasu lubiłam gry ubieranki albo jakieś podobne, gdzie albo było trzeba ubrać jakąś postać, albo zrobić jej makijaż, albo uczesać. No takie typowo dla dziewczynek i to małych, ale jak byłam mała to takich raczej nie było, dlatego dopiero jak już chodziłam do szkoły, to czasami sobie ubrałam albo pomalowałam jakąś lalkę w necie.
To nic takiego, co może wciągnąć na dłużej, ale chyba dosyć popularne są takie gry.

Któraś z Was tak się bawiła?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 25, 2013 5:56 pm 
Stały bywalec

Ja, stara baba, jeszcze cały czas lubię grać w takie gry. Ubieranki, malowanie paznokci, makijaże... Kiedy przychodzi do mnie siostrzenica potrafimy spędzić całe popołudnie przy komputerze. Heh, więc tak, cały czas gram :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Mar 21, 2013 11:40 am 
Nowy, ale zerka tu czasem

Faktycznie, to jest naprawdę niezły zabijacz czasu, zwłaszcza w pracy, jak się dłuży i robi się wszystko, byle nie pracować. A sterta papierów na biurku oczywiście rośnie :) Jestem zdecydowanie fanką takich gierek :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri May 24, 2013 12:17 am 

O jeny... kobiety są niesamowite - nie dość, że w domu możecie przebierać się po 100 razy dziennie, to jeszcze w grze?

Ja znam tylko takie "dziewczyńskie gry", gdzie trzeba się opiekować zwierzakami itp., chociaż nie za bardzo wiem, jak to się robi, to widziałem, że bratanica grywa w takie, w których wybiera sobie psa albo kota, a potem organizuje mu posłanie, karmi go, bawi się z nim itp.

Muszę przyznać, że niewiele widziałem gier dla dziewczyn, jednak chłopcy mają chyba większy wybór i nasze gry są ciekawsze 8-)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed May 29, 2013 5:55 pm 

Pewnie, ze kobiety są niesamowite :D
A takie internetowe przebieranki to zupełnie co innego, niż prawdziwe grzebanie w szafie.
Te gry z opieką nad zwierzętami też lubię. Podobają mi się jeszcze takie, w których przygotowuje się jedzenie, odtwarzając określoną sekwencję czynności.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

All times are UTC + 1 hour