Forum o grach: gry, dyskusje, rozrywka

Gramy: w domu, w szkole, na ulicach:)
It is currently Tue Dec 11, 2018 7:00 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Author Message
PostPosted: Sun Jan 27, 2013 3:08 pm 
Bywalec

Krótko i na temat:
jaka była taka całkowicie najgorsza gra komputerowa w jaką graliście?
Możliwie nazwami gier, żeby od razu wiadomo czego nie szukać w sieci:)

Koszmarki wśród gier komputerowych

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 24, 2013 9:35 pm 
Stały bywalec

U mnie to będą wszelkie strzelanki. Próbowałam kilka razy, ale za nic nie mogę się do tego przekonać. Teraz już wiem, że w moim przypadku zwyczajnie szkoda czasu na kolejne próby.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jul 04, 2013 12:08 pm 
Nowy na forum

Moim zdaniem seria Call of Duty po Modern Warfare II, w zasadzie zmieniały się tylko i wyłącznie piksele a my przemieszczamy się wciąż po wąskich pomieszczeniach. W zasadzie dużo by pisać, o tych najsłabszych (np. Stalin vs Alines) ale z dużych produkcji które zawiodły fanów to jeszcze Gothic 4.

Ostatnio zmieniony Thu Jul 04, 2013 12:16 pm przez BoomShanka, łącznie zmieniany 2 razy

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jul 04, 2013 12:14 pm 
Nowy na forum

BoomShanka wrote:
Bez wątpienia najlepszą grą jest seria gothic (w szczególności część I i II wraz z dodatkiem NK) ,- fabuła która zabrała mi gdzieś 50-200godzin bez wątpienia była jedną z najlepszych ;). Nawet teraz mam fun jak gram w gothica po raz kolejny, a to rzadkie zjawisko ze względu na moje przyzwyczajenie do mechanizmu gry.

Gra zazwyczaj składa się z mechanizmu (weź questa, znajdź coś/kogoś, zabij coś/kogoś i wróć po nagrodę). W świecie gothic-a ten system jest znacznie bardziej rozbudowany, i nawet jak mamy kogoś zabić to ma to jakieś tło.

A co do innych to także Stalker (fabularyzowany fps, z systemem rpg - bardzo fajna, dla wszystkich którzy nie grali i chcą się wczuć w grę) / seria NFS - wraz z underground 2 oraz most wanted.

A także seria Tony Hawk Pro Skater, niezwykle udana i dopracowana jak na grę sportową!

Widzę, że Panu coś się pomyliło :) W temacie pisze najgorsza gra a nie najlepsza :lol:. Moim zdaniem najgorszą grą jest właśnie Gothic 3 gdyż totalnie stracił klimat, odwołując się do jego poprzednich części.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Sep 14, 2013 11:41 pm 
Nowy na forum

Do najgorszych mogę zaliczyć m.in Stalin vs Marsjanie - kto to w ogóle wypuścił ?:P. A ponadto, wiele tytułów które miały być dobre, a były co najwyżej przeciętne np: postal 3, >cod mw2, thaw.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Sep 15, 2013 11:35 am 
Nowy na forum

Mhm, moim zdaniem najgorsza gra w jaką grałem to Gothic IV Arcania, nie dość że fabuła liniowa to do tego nie dało się grać po prostu, bo tak mnie zawiodła IV- pomimo sporego oczekiwania.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

All times are UTC + 1 hour